Atribuită Cumpărare directă

Tablete anticalcar pentru espressor KRUPS (referat nr.15516/26.05.2020- Secretariat) -conform descriere furnizor

Număr anunț
DA25705291
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,78 RON
Valoare atribuită
118,78 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,78 RON

din 118,78 RON estimat