Atribuită
Cumpărare directă
Camera de supraveghere Hikvision IP Mini Cube, DS-2CV2U21FD-IW(2.8mm); Fixed lens: 2.8mm; 2MP; 1/2.8 Progressive CMOS, ICR, 0lux with IR, 1920x1080: 25fps(P)/30fps(N), H.264/MJPEG, dual-stream, 3D DNR, 5m IR, support on-board storage up to 128GB; Support mobile monitoring via HIK- connect cloud; Build-in microphone and speaker, support two-way audio. Built-in Wi-Fi, 12VDC power supply; Card microSD 32GB inclus
- Număr anunț
- DA25714437
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHIDIGENI (CUI 21599558)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS SRL (CUI 23742734)
- Cod CPV
- 35125300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495,78 RON
- Valoare atribuită
- 495,78 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.