Atribuită
Cumpărare directă
Banca va deschide pe numele Centrului National de Cartografie un cont colector în lei, in care se vor deconta sumele aferente tranzactiilor efectuate online. Sumele astfel încasate vor fi transferate integral în contul de trezorerie al autoritatii contractante, cel târziu a doua zi bancara de la autorizarea platii. Mod calcul valoare: 1) 7 lunix21zilex1Ron fara TVA=147 lei fara TVA pentru perioada 01.06.2020-31.12.2020. 2) 4 lunix21zilex1Ron fara TVA=84 lei fara TVA pentru perioada 01.01.2021-30.04.2021.
- Număr anunț
- DA25714957
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI 14057015)
- Furnizor / câștigător
- GARANTI BANK SA (CUI 25394008)
- Cod CPV
- 66110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231 RON
- Valoare atribuită
- 231 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.