Atribuită Cumpărare directă

Pachet compus din 6 distrugatoare ducumente, conform ofertei la anunt ADV1147385/18.05.2020, PEACH, PS500-75, cross-cut, 4x35 mm, 15 coli, 16 l Termen de garantie: 12 luni

Număr anunț
DA25674324
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02512 (CUI 4316090)
Furnizor / câștigător
BLUE IT SOLUTIONS SRL (CUI 34450158)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.334 RON
Valoare atribuită
5.334 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.334 RON

din 5.334 RON estimat