Atribuită
Cumpărare directă
Servicii cazare in regim de camera dubla fara mic dejun pentru sportivii juniori ai echipei AFC UTA Arad: Merian, Cocriș, Haloș, Salka, Cristea, Sfârlea, Simon, Boștină, Rădulescu, Răzban, Mohaci, Vidican, Dardai, Truță, Paunchici, Irimia, Moldovan, Gaica, Petcuț, Ungur pentru perioada 31.05.2020 – 30.06.2020 (adica: 30 nopți x 20 persoane).
- Număr anunț
- DA25718728
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
- Furnizor / câștigător
- NOTTO VESTIC LTD SRL (CUI 32742270)
- Cod CPV
- 98341000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.000 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.