Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse panificatie

Număr anunț
DA25719220
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
AGROMYSMONI SRL (CUI 32849951)
Cod CPV
15810000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.818,46 RON
Valoare atribuită
2.818,46 RON
Data publicării
31.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.818,46 RON

din 2.818,46 RON estimat