Atribuită
Cumpărare directă
F3966 CABINA DUS CLASSIC A900 CADITA SI SIFON SET 1.00*1105.04 6984000012369 BATERIE CABINA DUS 6883 SMK BUC 1.00*130.25 6984000140727 ROBINET APA 1/2 FF RMB BUC 10.00*13.87 6984000042533 COT TALPA 16 BUC 10.00*7.98 6984000012710 CONECTOR 16-1/2 I-E BUC 10.00*4.62 6984000012741 CONECTOR 16-1/2 I-I BUC 10.00*4.62
- Număr anunț
- DA25658197
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.546,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.546,22 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.