Atribuită Cumpărare directă

Solutie hidroalcoolica pentru dezinfectie rapida suprafete. Produs biocid avizat de catre INSP Zona de aplicare recomandata: potrivit pentru toate suprfatele rezistente la apa. Solutie hidroalcoolica pentru suprafete tari cu effect sanitizant. Activitate bactericida. Se usuca foarte repede. Usor si rapid de utilizat. Nu necesita clatire. Avantajele Produsului:

Număr anunț
DA25650685
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
892,80 RON
Valoare atribuită
892,80 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

892,80 RON

din 892,80 RON estimat