Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator conform oferta 131124A 018.01.050 Biureta bruna manuala Mohr ISOLAB cu robinet din PTFE, 50 ml, clasa AS - 1 buc - 270.88 RON H916.2 Hartie indicatoare de pH Roth ambalata in cutie din plastic, pH 3.6 - 6.1, 100 buc - 1 pk - 68.64 RON H917.2 Hartie indicatoare de pH Roth ambalata in cutie din plastic, pH 5.1 - 7.2, 100 buc - 1 pk - 68.64 RON H918.2 Hartie indicatoare de pH Roth ambalata in cutie din plastic, pH 6 - 7.7, 100 buc - 1 pk - 68.64 RON 10185373 Detergent Fisher Q-Plus pentru curatarea si dezinfectarea suprafetelor, 2 l - 1 buc - 190.96 RON 6830432 Vas de evaporare din portelan Marienfeld, 1200 ml - 1 buc - 169.34 RON - 2 buc - 338.67 RON 062.09.05R Piseta ISOLAB cu gat larg, 500 ml - 1 buc - 11.83 RON - 4 buc - 47.33 RON E286.1 Set spatule ROTH din otel inoxidabil, 7 piese - 1 buc - 222.87 RON - 3 pk - 668.60 RON APA7.1 Lubrifiant KORASILON M-S 2-200, cu vascozitate mica, 35 g - 1 buc - 56.71 RON - 2 buc - 113.42 RON
- Număr anunț
- DA25650176
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.835,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.835,76 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.