Atribuită Cumpărare directă

Pompa cu acumulator, 16l, lance din inox 95 cm, furtun cauciuc 120 cm, recipient gradat pentru dozarea substantelor 50 ml, 4 duze de pulverizare.

Număr anunț
DA25649020
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,60 RON
Valoare atribuită
1.554,60 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,60 RON

din 1.554,60 RON estimat