Atribuită Cumpărare directă

supliment selectiv D- Cycloserine, liofilizat, cutie cu 10 fiole cu liofilizat, termen de valabilitate doi ani de la livrare, insotit la livrare de certificat de calitate si fisa de siguranta

Număr anunț
DA25671465
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,50 RON
Valoare atribuită
220,50 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,50 RON

din 220,50 RON estimat