Atribuită Cumpărare directă

PARCHET COMFORT 8MM CL31 D1411 STEJAR 18,00 COLT EXT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 2/S 2 PLINTA PARCH CANAL 10456-0063 CIRES NOU 12,00 FOLIE PEE 2,5MM 16 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 3 COLT INT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 4/S 2 ELEMENT IMB PLINTA 10456-0063 CIRES N5/S 3 OGLINZI SANITARE 40X50 7,00 MOTOCOASA GT 5200 S 1,00 ULEI AMESTEC RURIS 2T 1L 2,00 SNUR MOTOCOASE PROFIL ROTUND 2,4MMX15M 1,00

Număr anunț
DA25652736
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.614,47 RON
Valoare atribuită
1.614,47 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.614,47 RON

din 1.614,47 RON estimat