Atribuită Cumpărare directă

mapa arhivare A3 din imitatie piele (grabolit) cu clape - cu specificatiile - imprimare pe fata personalizata conform foto transmis - clape cu snur textil pentru legat - indosariere 300 file 3-4 cm - culoare albastru deschis bucati, 20

Număr anunț
DA25651071
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790 RON
Valoare atribuită
1.790 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.790 RON

din 1.790 RON estimat