Atribuită
Cumpărare directă
Detergentul Dr Stephan Furniture este recomandat pentru curatarea si ingrijirea suprafetelor din lemn si pal. Caracteristici Dr Stephan Furniture - este recomandat pentru curatarea suprafetelor din lemn si pal - mobila, mese, dulapuri sau alte obiecte; - indeparteaza cu usurinta praful si alte impuritati de suprafetele pe care este aplicat; - nu lasa urme pe suprafete din lemn si pal; - protejeaza suprafata; - confera extra luciu; - lasa o pelicula protectoare pe suprafata pe care este utilizat; - are un parfum placut; - contine silicon; - recipientul este prevazut cu pulverizator; - ambalare: 750ml
- Număr anunț
- DA25654882
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 DARASTI ILFOV (CUI 14095140)
- Furnizor / câștigător
- ALGSEN S.R.L. (CUI 41617268)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,70 RON
- Valoare atribuită
- 142,70 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.