Atribuită
Cumpărare directă
Pompa de vid cu membrana KNF LABOPORT N86KN.18, 100 mbar, 6 l/min Pompa de vid cu membrana KNF LABOPORT, model N86KN.18 cu vidul maxim de 100 mbar Ideala pentru pomparea si evacuarea aerului, a gazelor corosive sau a vaporilor Prevazuta cu siguranta electrica si cu comutator termic Poate fi operata in mod continuu Silentioasa si cu vibratii minime Cap de pompa din PPS Garantie: 12 luni Tip: Cu membrana DebitL: 6 l/min Presiune: 2.4 bar Vid maxim: 100 mbar Conexiune pentru furtun: Furtun cu Ø interior 4 mm Cap pompa: PPS Membrana: EPDM Supape: FPM Alimentare: 230 V, 50 Hz Consum: 60 W Dimensiuni exterioare (L*l*h): 164*90*141 mm Greutate: 1.9 kg
- Număr anunț
- DA25646787
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.907,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.907,36 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.