Atribuită Cumpărare directă

Lucrari reparatii DC81D. Incarcat si transportat piatra pe o suprafata de 2864mp (286.4mc), la distanta de 16 km. Imprastiat strat cu grosime de 10cm, nivelat si compactat.

Număr anunț
DA25645374
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
ALI PROVIDING SERVICES S.R.L. (CUI 36433978)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.024 RON
Valoare atribuită
10.024 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.024 RON

din 10.024 RON estimat