Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE PAPETARIE HARTIE XEROX =15 MOUSE USB GENIUS=1 CREION MECANIC ROTRING =1 PIX GEL PLASMA=4 RILGLA METAL 30CM=1 SUPORT INSTRUMENTE SCRIS PLASA CILINDRIC=1 SCOCI12*10=1 DOSAR PVC=64

Număr anunț
DA25650772
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,43 RON
Valoare atribuită
265,43 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,43 RON

din 265,43 RON estimat