Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Ricoh Toner 885266 / 842042 COMPATIBIL negru Cartus 2220D pentru Ricoh Aficio MP2352 NUMAR DE REFERINTA: MP2352 EP31 PRET DE CATALOG: 37,82 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus Toner Ricoh Toner 885266 / 842042 COMPATIBIL negru Cartus 2220D pentru Ricoh Aficio MP2352 ... mai departe 2 Increase value Decrease value 37,82 75,64 Cartus toner compatibil Xerox Workcentre 3335 / 3345, Xerox Phaser 3330 capacitate 15.000pag NUMAR DE REFERINTA: 106R03623 COMP BC102 PRET DE CATALOG: 105,04 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner compatibil Xerox Workcentre 3335 / 3345, Xerox Phaser 3330 capacitate 15.000pag , 106R... mai departe 4 Increase value Decrease value 105,04 420,16 Unitate imagine Drum Unit Compatibil XEROX WC 3335, WC 3345, Phaser 3330, capacitate 30.000 pag NUMAR DE REFERINTA: 101R00555 COMP BC53 EP89 PRET DE CATALOG: 50,42 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125000-1 Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2) DESCRIERE: Unitate imagine Drum Cartridge 30.000 pag Compatibil XEROX WC 3335, WC 3345, Phaser 3330 Unitate im... mai departe 2 Increase value Decrease value 50,42 100,84 Cartus toner compatibil XEROX WC 5325 5330 5335, black, 30.000 PAG NEGRU NUMAR DE REFERINTA: XER 5325 TON COMP BC95 EP104 PRET DE CATALOG

Număr anunț
DA25658883
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155,47 RON
Valoare atribuită
1.155,47 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155,47 RON

din 1.155,47 RON estimat