Atribuită Cumpărare directă

Lenovo Desktop V530, tower, Windows 10 Pro, Intel Core i5-8400 (6 Cores, 9MB cache, 2.8 up to 4GHz), 4 GB DDR4-2666 RAM, 1TB 7200rpm, Intel UHD 630 Graphics, Slim DVD writer, 7-in-1 card reader, no WLAN, VGA, HDMI, DP, 2xUSB3.1gen2, 4xUSB3.1 gen1, 2xUSB2.0, serial port, RJ-45, internal speaker 1.5W, security chip TPM 2.0, 180w power supply, keyboard; USB mouse

Număr anunț
DA25655604
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Silvic Dr. Nicolae Rucareanu (CUI 29369414)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI 14581515)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084,03 RON
Valoare atribuită
2.084,03 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084,03 RON

din 2.084,03 RON estimat