Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser pentru sapun lichid sau gel dezinfectant : -poate fi folosit atat pentru sapun cat si pentru gel dezinfectant, sampon, gel de dus -rezistent la impact -fara componente metalice in interior, fara rugina -nu curge -valva de silicon cu design special
- Număr anunț
- DA25654220
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEI (CUI 11293623)
- Furnizor / câștigător
- ALGSEN S.R.L. (CUI 41617268)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.