Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 2.00 X 96.30 RON fara TVA / buc 2 MISAVAN INALBITOR 5L buc 6.00 X 16.00 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 1.00 X 221.13 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA25656889
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 509,73 RON
- Valoare atribuită
- 509,73 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.