Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE NEALIMENTARE 20028866 CLEAR VISION SOL.PARB.VAR BU 36616233 STINGATOR PULBERE P1 1KG BU 73522484 RTC CONDICA DE PREZENTA A BU 41504325 HAMA HUB 4X USB/2.0 ALB/N BU 30552814 DEBICA PASSIO 2 185/65R15 BU 42200139 ARH DOSAR PP/A4/50 BUC SE 37045929 DRB FILE PROT A4/100 BUC/ SE 41300161 ALCA 3 IN 1:COMPRES. AUTO BU 59910877 CARMAX TRUSA SANITARA AUT BU
- Număr anunț
- DA25658200
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE BACAU (CUI 4278698)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649,70 RON
- Valoare atribuită
- 649,70 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.