Atribuită Cumpărare directă

4 RACORD PPR 20*1/2*3,78LEI, 6 BUC COT PPR 20*0,59LERI, 1 BUC TEAVA PPR 25CF*2,71LEI, 1 BUC LOCTIDE*47,06LEI, 1 BUC MUFA RAPIDA 1/2*18,49 LEI, 1 BUC USA VIZITARE 30/20*11,76LEI, 2 BUC PERLATOR *2,52LEI

Număr anunț
DA25657736
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,72 RON
Valoare atribuită
113,72 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,72 RON

din 113,72 RON estimat