Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu internet cu banda garantata, suport pentru transmisie video, FibraOptica, 50Mbps, 100 Mbps Acces Metropolitan – 6 locatii Serviciu internet cu banda garantata, suport pentru transmisie video, sediu central dispecer, FibraOptica, 200Mbps, 500 Mbps Acces Metropolitan – sediu central Total abonament 350 euro/luna, fara TVA / 24 luni 1 EURO = 4.8395 Lei
- Număr anunț
- DA25658461
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.651,92 RON
- Valoare atribuită
- 40.651,92 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.