Atribuită Cumpărare directă

Serviciu internet cu banda garantata, suport pentru transmisie video, FibraOptica, 100Mbps, 200 Mbps Acces Metropolitan – 4 locatii Total abonament 356 euro/luna, fara TVA / 24 luni 1 EURO = 4.8395 Lei

Număr anunț
DA25658624
Autoritate contractantă
Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.348,64 RON
Valoare atribuită
41.348,64 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.348,64 RON

din 41.348,64 RON estimat