Atribuită
Cumpărare directă
SOCIETATEA NATIONALA DE RADIOCOMUNICATII S.A. prin SUCURSALA DIRECTIA RADIOCOMUNICATII IASI, cu sediul in Iasi, strada George Enescu nr 7, judet Iasi Tel.031.500.2358 Fax.0315002381 achizitioneaza 1 buc Launch X431 PRO- diagnoza computerizata cf oferta primita la ADV 1147028 si inregistrata cu nr 304/8160/19-05-2020 Date facturare: SOCIETATEA NATIONALA DE RADIOCOMUNICATII S.A BUCURESTI, cu sediul in Soseaua Oltenitei, nr 103, sector 4, Bucuresti, CUI RO10881986, J40/7677/1998 prin SUCURSALA DIRECTIA RADIOCOMUNICATII IASI- STR GEORGE ENESCU NR 7, IASI
- Număr anunț
- DA25659778
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- AUTOEQUIP SOLUTION SRL (CUI 15537470)
- Cod CPV
- 38500000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.290 RON
- Valoare atribuită
- 6.290 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.