Atribuită Cumpărare directă

Scaunul cu vas de toaleta este de un real ajutor pentru persoanele care nu se pot deplasa singure sau sunt imobilizate la pat. Poate fi utilizat in spitale, centre de recuperare medicala, azile de batrani si in gospodaria proprie. Acesta este pliat si ambalat intr-o cutie de carton pentru ca spatiul ocupat sa fie minim. Caracteristici : cadru din aluminiu sau otel inoxidabil inaltime in raport cu pardoseala 44 – 54 cm latime intre manere 46 cm latime totala 53 cm adancime totala 52 cm greutate maxima utilizator 100 kg greutate proprie 7,6 kg scaun pliabil si demontabi

Număr anunț
DA25666511
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
Cod CPV
33193100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,39 RON
Valoare atribuită
362,39 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,39 RON

din 362,39 RON estimat