Atribuită
Cumpărare directă
In vederea asigurarii materialelor de igienă și de protecție sanitară necesare atât pentru elevi, cât și pentru personalul didactic/didactic auxiliar și nedidactic precum și respectarea măsurilor igienico-sanitare, în contextul prevenirii și combaterii infectării cu SARS CoV 2 , vă solicitam urmatoarele produse: manusi 400 buc masti 150 buc covorase 38 buc dezinfectant maini 20L dispenser 5 buc
- Număr anunț
- DA25667735
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC POGOANELE (CUI 4088170)
- Furnizor / câștigător
- DA SILVA SRL (CUI 18907097)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.402,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.402,25 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.