Atribuită Cumpărare directă

Pachet 1x Covoras profesional TRAY BRUSH si 1x Dezinfectant Dezi Sept 5L - 4 seturi Dezinfectant Virucid spray pentru maini si tegumente 1000 ml Alchosept Avizat MS- 10 bucati

Număr anunț
DA25664760
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOTCA (CUI 14152998)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.742 RON
Valoare atribuită
1.742 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.742 RON

din 1.742 RON estimat