Atribuită
Cumpărare directă
Telefon Mobil Xiaomi Redmi Note 8T, Procesor Snapdragon 665 Octa-Core 2.0/1.8GHz, IPS LCD Capacitive touchscreen 6.3", 4GB RAM, 64GB Flash, Camera Quad 48 + 8 + 2 + 2 MP, 4G, Wi-Fi, Dual SIM, Android - 1 buc. Produsele vor fi insotite de Certificat de calitate şi garanție și Declaraţie de conformitate. Pretul include transportul la sediul SGA Suceava.
- Număr anunț
- DA25666339
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,43 RON
- Valoare atribuită
- 671,43 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.