Atribuită Cumpărare directă

10 7017965 ROTI PIV.125MM FRG3377-DRR125-P62+TEN BUC 2,00 35,38 59,46 11,30 20 7017969 ROTI FIXE 125MM FR G3478-DRR125-P62+TEN BUC 2,00 28,35 47,65 9,05 30 6020587 ROATA ROABA PNEUMATICA LIMEX BUC 2,00 57,20 96,13 18,27

Număr anunț
DA25662604
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34324000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,24 RON
Valoare atribuită
203,24 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,24 RON

din 203,24 RON estimat