Atribuită
Cumpărare directă
produse dezinfectie- CONTINUT PACHET -Termomentru non contact infrarosu 2 buc x 349 lei -Solutie igienizanta mobilier 5 L - 6 buc x 178 lei -Gel igienizand maini pentru dozator 5 L 4 buc x 172 lei -Solutie igienizanta maini + suprafete cu pulverizator 750 ml 12 buc x 42 lei -Manusi unica folosinta latex 8 cutii x 72 lei -Dozator sapun lichid metalic 11 buc x 108 lei -Dispenser servetele 5 buc x 96 lei -Hartie / servetele pentru dispenser 10 buc pret 56lei/5buc -Dezinfectant suprafete Septol 5 L 6 buc x 5 L
- Număr anunț
- DA25672001
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU (CUI 29513241)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.199 RON
- Valoare atribuită
- 6.199 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.