Atribuită
Cumpărare directă
Sapatura mecanica cu excavator de 0,12-0,39 mc cu comanda hidraulica in pamant cu umiditate naturala Sapatura manuala in spatii limitate ,avand sub 1,00 m sau peste 1,00 m latime , pentru realizarea obiectivului ''Decolmatare Paraul Valcelii in localitatea Tihau,com.Surduc,L=400ml
- Număr anunț
- DA25676040
- Autoritate contractantă
- Comuna Surduc (Primaria Comunei Surduc) (CUI 4291620)
- Furnizor / câștigător
- TITI COMPANY SRL (CUI 695579)
- Cod CPV
- 45112100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.