Atribuită
Cumpărare directă
Masca pentru protectie personala tip chirurgical cu o structura 3D, 3 straturi, 3 pliuri, cu elastic. Asigura protectia cailor respiratorii la un nivel ridicat. Aceste masti de protectie permit o respiratie confortabila si constitue un element necesar pentru filtrare
- Număr anunț
- DA25665790
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- HELVETICA DISTRIBUTION SRL (CUI 33706410)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.