Atribuită Cumpărare directă

-Ulei amestec 1l – 6 buc -ulei ungere lant 4l – 4 buc -lant 30dint 3/8, 1.6 – 1 buc -lant Husqvarna 262xp – 1 buc -lant Stihl 026 – 1 buc

Număr anunț
DA25671272
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
IOSKANIR S.R.L. (CUI 27750462)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,91 RON
Valoare atribuită
468,91 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,91 RON

din 468,91 RON estimat