Atribuită Cumpărare directă

Şerveţele Puf- Cutii 12 4.89lei Hartie prosop- Rola 8 8.90lei Servetele umede antibacteriene- bucati 12 8.99lei

Număr anunț
DA25656463
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39513200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,76 RON
Valoare atribuită
237,76 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,76 RON

din 237,76 RON estimat