Atribuită Cumpărare directă

achizitie materiale suvenir

Număr anunț
DA25693404
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
Cod CPV
39298900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.057 RON
Valoare atribuită
6.057 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.057 RON

din 6.057 RON estimat