Atribuită Cumpărare directă

KLINTENSIV- ALCHOSEPT- DEZINFECTANT PT MAINI SI TEGUMENTE 500 ML

Număr anunț
DA25678350
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
Furnizor / câștigător
DARI MAN SRL (CUI 14269522)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,30 RON
Valoare atribuită
296,30 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,30 RON

din 296,30 RON estimat