Atribuită Cumpărare directă

USITA VIZITARE 147X147MM BURGHIU SDS PLUS 5X100 596189/ 260883377 BURGHIU SDS PLUS 6X100 2608833778 LAMPA BRAZARE SIMPLA W000370577 BUTELIE C200 SUPERGAS 190ML 35901-B DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc 01140 SAIBA PLATA DIN9021 M6X18X1.6 ZA 174.54. BOBINA SFOARA SUPORT 1104 FOLIE DELIMITARE ALB-ROSU 0,07M/200M HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 V/G HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 ROSU HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 BLUE HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 NEGRU HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 GALBEN HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 ALB BANDA IZOL 10MX0,15MMX19MM VERDE LOH HOFF SET 2 BATERII ALKALINE TIP LR20-D HOFF BATERIE ALKALINA 6LR61 9V HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR03 AAA HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR6 AA BANDA TEXTILA UV PREMIUM 25M/50 MM 4363 TESA MASCARE 4688 GAFFER 25/50 NEGRU

Număr anunț
DA25684228
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CORESI (CUI 29144071)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,53 RON
Valoare atribuită
480,53 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,53 RON

din 480,53 RON estimat