Atribuită Cumpărare directă

CAPTOPRILUM CPR 25MG; 1 BLISTERE X 20 CPR COD CIM W00774002 VALABILITATE: 30.11.2020

Număr anunț
DA25682667
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33622800-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13 RON
Valoare atribuită
13 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13 RON

din 13 RON estimat