Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica Jumbo Meco celuloza 400grame, laminata, gofrata, calitatea I, celuloza 100%, diametru tub interior: 6cm, diametru rola: 19cm, latime: 9cm

Număr anunț
DA25681802
Autoritate contractantă
COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV (CUI 29356902)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,20 RON
Valoare atribuită
319,20 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,20 RON

din 319,20 RON estimat