Atribuită
Cumpărare directă
1.PACHET MATERIALE DE CURATENIE FINO SACI MENAJ240L 8BUC JASOL PROS.HAR.MUL.2STR 5; 2.PACHET MATERIALE DE CURATENIE ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR, 3.PACHET MATERIALE DE CURATENIE OTI SACI MEN.35L/50BUC OTI SACI MEN120L/10BUC ONDA HART.IG.2STR40BUC, 4.PACHET MATERIALE DE CURATENIE OTI SACI MEN.60L/20BUC OTI SACI MEN120L/10BUC ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST, 5. PACHET MATERIALE DE CURATENIE TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L
- Număr anunț
- DA25686956
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 641,05 RON
- Valoare atribuită
- 641,05 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.