Atribuită
Cumpărare directă
Servicii juridice de asistenta si reprezentare pentru apararea intereselor comunei Asau, si ale autoritatilor publice locale ale comunei Asau. Serviciile juridice constau in asistenta si reprezentare astfel: - in cauzele aflate pe rolul judecateriilor in caile de atac impotriva hotararilor autoritatilor administratiei publice cu activitate jurisdictionala si ale altor organe cu astfel de activitate, in cazurile prevazute de lege; - in cauzele aflate pe rolul tribunalelor in stadiu procesual de apel sau recurs; - in cauzele aflate pe rolul curtilor de apel in stadii procesuale de fond, apel sau recurs; - in cauzele aflate pe rolul instantelor ce ridica probleme de incompatibilitate sau conflict de interese. Perioada de 12 luni de la data semnarii contractului.
- Număr anunț
- DA25675538
- Autoritate contractantă
- COMUNA ASAU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ASAU JUD. BACAU) (CUI 4277943)
- Furnizor / câștigător
- CABINET AVOCAT DUCA STEFAN-CRISTIAN (CUI 21577410)
- Cod CPV
- 79111000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.