Atribuită Cumpărare directă

Termometru digital de frunte cu infrarosu

Număr anunț
DA25664089
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA "VASKERTES" Gheorgheni (CUI 18907135)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,87 RON
Valoare atribuită
349,87 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,87 RON

din 349,87 RON estimat