Atribuită Cumpărare directă

HP DESIGNEJET T520 HP711 CYAN CZ130A ORIGINAL HP DESIGNEJET T520 HP711 MAGENTA CZ131A ORIGINAL HP DESIGNEJET T520 HP711 YELLOW CZ132A ORIGINAL HP DESIGNEJET T520 HP711 BLANK CZ129A ORIGINAL

Număr anunț
DA25691380
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496 RON
Valoare atribuită
496 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496 RON

din 496 RON estimat