Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Model imprimanta Cod cartus Nr. pagini printate cu acoperire de 5% Tip cartus U.M. Cant. 1 LEXMARK X925 DE Cartus toner Lexmark Yellow cap. mare X925H2YG 7,500 original buc. 1 2 LEXMARK X925 DE Cartus toner Lexmark Magenta cap. mare X925H2MG 7,500 original buc. 1 3 LEXMARK X925 DE Cartus toner Lexmark Black cap. mare X925H2KG 8,500 original buc. 2 4 CANON 6670 LBP Cartus toner Canon Black CRG-719 2,100 original buc. 1 5 LEXMARK X925 DE Unitate de imagine Lexmark Yellow C925X75G 30,000 original buc. 1 6 LEXMARK X925 DE Unitate de imagine Lexmark Magenta C925X74G 30,000 original buc. 1 7 LEXMARK X925 DE Unitate de imagine Lexmark Cyan C925X73G 30,000 original buc. 1 8 LEXMARK X925 DE Unitate de imagine Lexmark Black C925X72G 30,000 original buc. 1
- Număr anunț
- DA25666782
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02539 (CUI 11873604)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.524,96 RON
- Valoare atribuită
- 4.524,96 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.