Atribuită Cumpărare directă

Achiziţie materiale de construcţii necesare pentru efectuarea lucrarilor de reparatii si amenajari ce se efectueaza cu Atelierul Infrastructura Urbana , Primaria Municipiului campina, respectiv : balast de rau 0-63 mm= 400 mc, nisip spalat 0-4 mm, piatra sparta pentru drumuri 15-25 mm= 570 mm; pietris7-70 mm= 370 mm, in conformitate cu Caiet de sarcini nr. 10031/05.05.2020,

Număr anunț
DA25697012
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
RANCAB TERMO SRL (CUI 30586875)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.200 RON
Valoare atribuită
79.200 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.200 RON

din 79.200 RON estimat