Atribuită Cumpărare directă

Sa corespunda d.p.d.v. calitativ; sa fie insotit de certificate de calitate, conformitate si garantie; carcasa din aluminiu;

Număr anunț
DA25689353
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii-U.M. 02286 Bascov (CUI 4318245)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,29 RON
Valoare atribuită
832,29 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,29 RON

din 832,29 RON estimat