Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese de schimb pentru barieră acces auto tip CAME G 6000, conform ofertei nr. 274 din 26.05.2020 NR CRT DENUMIRE UM CANT. PRET UNITAR VALOARE 1 Transformator combatibil bariera G6000/G6001 Buc. 2 485,00 970,00 2 Panou de comanda electronic bariera G6000/G6001 Buc. 2 2 000,00 4 000,00 3 Motoreductor compatibil cu barieră auto G6000/G6001 Buc. 2 2 050,00 4 100,00 4 Carcasă bariera auto cu lampa semnalizare, pt. barieră G 6000/6001 Buc. 2 2 100,00 4 200,00 5 Arc metalice cu sistem de reglaj al lungimii pt. barieră G6000/6001 Buc. 4 680,00 2 720,00 6 Braț metalic 6 m cu banda reflectorizanta , pt. barieră G 6000/6001 Buc. 3 890,00 2 670,00 7 Protecție din plastic pentru braț metalic lungime 6m Buc. 6 190,00 1 140,00 VALOARE TOTALA 19 800,00

Număr anunț
DA25696241
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
Furnizor / câștigător
MICRO LOGIC S.R.L. (CUI 16613940)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
19.800 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.800 RON

din 19.800 RON estimat