Atribuită Cumpărare directă

Achizitie bonuri valorice pentru carburanti auto - 1 CARNET DE 30 LEI/CARNET SI 1 CARNET DE 50 LEI/CARNET.

Număr anunț
DA25683555
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SATU MARE (CUI 11341313)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.684,97 RON
Valoare atribuită
1.684,97 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.684,97 RON

din 1.684,97 RON estimat